Tämä yritystili on suljettu, etkä siksi voi tilata verkkokaupasta näillä tunnuksilla. Saat lisätietoja ottamalla yhteyttä E.Ahlströmin asiakaspalveluun

Olemme päivittäneet sivustomme ilmeen raikkaammaksi ja käyttäjäystävällisemmäksi – nyt asiointi on entistä sujuvampaa! Tervetuloa ostoksille, yli 100 €:n tilaukset toimituskuluitta.

Rakenna tunnelma kuin ravintolassa. Tervetuloa!

84525

Evolve-lautanen ø 27,5 cm

Churchillin Evolve-lautanen (ø 27,5 cm) on tyylikäs posliinilautanen, jonka yksinkertainen muotoilu antaa esillepanojen puhua puolestaan. Lautanen on konepestävä sekä mikronkestävä.
(sis. 25.5% ALV) 13,39 € 16,80 €
13,39 € (ALV 0 %)
(ALV 0 %)
13,39 €
Ei saatavilla varastosta
Tilaustuote, vain kirjaantuneille. Saatavilla tilauksesta arviolta 03.05.2025
Tuotenumero
84525
Pituus
27.5 cm
Leveys
27.5 cm
Korkeus
2.2 cm
Nettopaino
0,884 kg
Pakkauskoko
12
GTIN
5034414478693
Churchillin Evolve-lautanen (ø 27,5 cm) on tyylikäs posliinilautanen, jonka pelkistetty muotoilu sopii kaikenlaisten esillepanojen luomiseen.

Lautanen on sekä astianpesukoneen että mikroaaltouunin kestävä, joten se on täydellinen ravintolan päivittäiseen käyttöön.

- Konepesunkestävä
- Mikronkestävä
- Korkealaatuisesta posliinista valmistettu
- Osa modernia ja ajatonta Churchillin Evolve-sarjaa
Lisätietoja
Brändi Churchill
Mikronkestävä kyllä
Konepesunkestävä kyllä
Elintarvikekäyttöön soveltuva kyllä
Tuotesarja Evolve
Materiaali posliini
Tarkentava materiaali vitroposliini
Saman tuotesarjan tuotteita:
Toggle Nav
Ostoskori