Olet tunnelmataikureiden uudessa PRO-kaupassa. Yli 100 €:n tilaukset toimituskuluitta. Tervetuloa!

Rakenna tunnelma kuin ravintolassa. Tervetuloa!

Myynti

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelumme on avoinna arkipäivisin klo 8-16.

p. 010 3495 100

asiakaspalvelu@eahlstrom.fi 

 

Myyjämme Anna Montell, Essi Johansson, Irje Toivokainen, Joonas Heinonen, Marina Porkka ja Tiia Laine ovat aina valmiina palvelemaan sähköpostitse ja puhelimitse.

Myynti

Anne Pudas

avainasiakaspäällikkö

p. 010 3495 257

anne.pudas@eahlstrom.fi 

Henna-Elina Hurri

avainasiakaspäällikkö

p. 010 3495 265

henna-elina.hurri@eahlstrom.fi 

Nina Rosbäck

avainasiakaspäällikkö

p. 010 3495 254

nina.rosback@eahlstrom.fi 


Sirpa Lähdevuori

avainasiakaspäällikkö

p. 010 3495 249

sirpa.lahdevuori@eahlstrom.fi 

Susanna Åström

avainasiakaspäällikkö

p. 010 3495 279

susanna.astrom@eahlstrom.fi 

Tommi Liimatta

avainasiakaspäällikkö

p. 010 3495 253

tommi.liimatta@eahlstrom.fi 


Virva Hyykoski

avainasiakaspäällikkö

p. 010 3495 271

virva.hyykoski@eahlstrom.fi 

Kristiina Haljala

myyntipäällikkö

p. 010 3495 282

kristiina.haljala@eahlstrom.fi 

Essi Johansson

asiakaspalvelupäällikkö

p. 010 3495 242

essi.johansson@eahlstrom.fi 


Teija Sääksmäki

myyntijohtaja, yrittäjä

p. +358 50 4677 061

teija.saaksmaki@eahlstrom.fi 


Projektimyynti ja sisustusratkaisut

Maria Sburatura

myyntipäällikkö

p. +358 50 5024 606

maria.sburatura@eahlstrom.fi 

Pernilla Arpia

projektipäällikkö

p. +358 45 7750 3039

pernilla.arpia@eahlstrom.fi 

Sari Björkengren

projektipäällikkö

p. +358 45 7750 3038

sari.bjorkengren@eahlstrom.fi 


Janica Mäkinen

projektimyyjä Ι äityslomalla

Toggle Nav
Ostoskori