Tämä yritystili on suljettu, etkä siksi voi tilata verkkokaupasta näillä tunnuksilla. Saat lisätietoja ottamalla yhteyttä E.Ahlströmin asiakaspalveluun

Olemme päivittäneet sivustomme – nyt asiointi on entistä sujuvampaa! Tervetuloa ostoksille, yli 100 €:n tilaukset toimituskuluitta.

Rakenna tunnelma kuin ravintolassa. Tervetuloa!

85551

Envisage-lautanen soikea 26x15 cm

Nimi 2
orgaaninen muoto, Erosion-koriste
Churchillin soikea Envisage-lautanen (26x15 cm) on kestävästä vitroposliinista valmistettu lautanen, joka tuo ravintolan kattauksiin orgaanisen rustiikkista tunnelmaa.
(sis. 25.5% ALV) 15,07 € 18,91 €
15,07 € (ALV 0 %)
(ALV 0 %)
15,07 €
Ei saatavilla varastosta
Tilaustuote, vain kirjaantuneille. Saatavilla tilauksesta arviolta 24.05.2025
Tuotenumero
85551
Pituus
26 cm
Leveys
15 cm
Korkeus
2.3 cm
Nettopaino
0,463 kg
Pakkauskoko
6
GTIN
5034414483673
UutuusKampanja
Churchillin soikea Envisage-lautanen (26x15 cm) on kestävästä vitroposliinista valmistettu lautanen, joka tuo ravintolan kattauksiin orgaanisen rustiikkista tunnelmaa. Lautanen on osa Envisage-astiasarjaa, joka koostuu korkealaatuisista vitroposliiniastioista.

Lautanen on mikroaaltouunin ja astianpesukoneen kestävä ja sen luja rakenne kestää erinomaisesti ravintolakäytössä. Lautasen monipuolinen muoto ja trendikäs orgaaninen muotoilu tekevät siitä ainutlaatuisen lisän ravintolan kattauksiin. Kokonsa puolesta lautanen sopii erinomaisesti pääruokalautaseksi tai jaettavalle ruoalle.

- Mikroaaltouunin ja astianpesukoneen kestävä
- Vitroposliinista valmistettu lautanen
- Soikea muotoilu
- Mitat: 26x15 cm
- Trendikäs epäsymmetrinen, orgaaninen muotoilu
- Erosion-värilasitekoriste
- Osa monipuolista ja laadukasta Envisage-sarjaa
- Pääruokalautanen
Lisätietoja
Brändi Churchill
Mikronkestävä kyllä
Konepesunkestävä kyllä
Elintarvikekäyttöön soveltuva kyllä
Tuotesarja Envisage
Muoto soikea
Materiaali posliini
Tarkentava materiaali vitroposliini
Saman tuotesarjan tuotteita:
Toggle Nav
Ostoskori