Tämä yritystili on suljettu, etkä siksi voi tilata verkkokaupasta näillä tunnuksilla. Saat lisätietoja ottamalla yhteyttä E.Ahlströmin asiakaspalveluun

Olemme päivittäneet sivustomme ilmeen raikkaammaksi ja käyttäjäystävällisemmäksi – nyt asiointi on entistä sujuvampaa! Tervetuloa ostoksille, yli 100 €:n tilaukset toimituskuluitta.

Rakenna tunnelma kuin ravintolassa. Tervetuloa!

32838

Puualusta 35x30 cm

Nimi 2
akaasia, käsinpesu
Merxteamin puualusta (35x30 cm) on laadukkaasta akaasiapuusta valmistettu suorakaiteen muotoinen puutarjotin. Sen rustiikkinen muotoilu ja kaunis puun kuviointi tekee siitä täydellisen tyylikästä ja käytännöllistä tarjoiluratkaisua etsivälle ravintolalle.
(sis. 25.5% ALV) 25,93 € 32,54 €
25,93 € (ALV 0 %)
(ALV 0 %)
25,93 €

Jäljellä enää 1-5 kpl
Puualusta 35x30 cm is available to buy in increments of 1
Lopetettu
Tuotenumero
32838
Pituus
35 cm
Leveys
30 cm
Korkeus
1.7 cm
Nettopaino
1,435 kg
Pakkauskoko
1
GTIN
7393107311258
Merxteamin puualusta (35x30 cm) on laadukkaasta akaasiapuusta valmistettu suorakaiteen muotoinen puutarjotin. Puinen tarjoilualusta on paitsi kaunis myös toimiva.

Akaasiapuu varmistaa, että tarjoilualusta kestää päivittäistä käyttöä loistavasti, mikä tekee siitä luotettavan valinnan ravintoloihin. Sen puhdistamiseksi suositellaan käsinpesua.

- Valmistettu korkealaatuisesta akaasiapuusta kestävyyden ja kauniin pinnan takaamiseksi
- Helppo puhdistaa käsienpesulla
- Suorakaiteen muoto mahdollistaa helpon pinoamisen ja säilytyksen
- Monipuolinen alusta, jota voidaan käyttää alkupalojen, jälkiruokien tai pääruokien tarjoiluun
- Ruskea puun väri tuo lämpöä kattaukseen kuin kattaukseen
Lisätietoja
Brändi Merxteam
Konepesunkestävä ei
Elintarvikekäyttöön soveltuva ei
Muoto suorakaide
Materiaali puu
Tarkentava materiaali akaasia
Toggle Nav
Ostoskori